| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1250 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 12/15 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| material width | 1000mm |
|---|---|
| roller stations | 12 rows |
| machine color | blue/red(as your requirement) |
| ضخامت مواد | 0.3 تا 0.7 mm |
| speed | 0-15m/min |
| Model Number | HC25 |
|---|---|
| Suitable Material | HRB60 or equivalent |
| Material Thickness | 0.2-0.6mm |
| Roller | High grade 45# steel |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
|---|---|
| سرعت شکل گیری | 8-20 متر در دقیقه |
| ابعاد | 8500mm*1200mm*1550mm |
| حداکثر قدرت | 5.5 + 4 کیلو وات |
| تضمین | 1 سال |
| ایستگاه های رولر | 15 ایستگاه |
|---|---|
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| قطر شفت | Φ70mm |
| ولتاژ | 380 ولت 50 هرتز 3 فاز، 380 ولت / 3 فاز / 50 هرتز یا همانطور که کشور شما نیاز دارد |
| نوع درایو | درایو زنجیر |
| ایستگاه غلتکی | 24 ایستگاه |
|---|---|
| قطر شافت | Φ90m |
| مواد برش | Cr12 |
| سرعت تشکیل | 15m / min |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| حالت کار | دکمه + صفحه لمسی |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| نوع محصول | دستگاه رول فرمینگ |
| قدرت موتور اصلی | 5.5 کیلووات |
| کد HS | 8462219000 |
| قدرت | 5.5+5.5KW |
|---|---|
| انتقال | زنجیر |
| ولتاژ | 220 ولت 60 هرتز 3 فاز |
| سیستم کنترل | PLC |
| مواد غلتکی | فولاد 45# |
| غلطک ها | 22 ایستگاه |
|---|---|
| تضمین | 1 سال |
| ولتاژ | 220 ولت 60 هرتز 3 فاز (قابل سفارشی سازی) |
| پايگاه ماشين | پرتو H |
| قدرت | 5.5+5.5KW |