| تحمل برش | ± 1 میلی متر |
|---|---|
| رمزگذار | OMRON |
| سیستم کنترل | PLC |
| نوع برش | برش هیدرولیک |
| مواد غلتکی | فولاد 45# |
| سیستم کنترل | PLC |
|---|---|
| تضمین | 1 سال |
| قدرت | 5.5+5.5KW |
| غلطک ها | 12 ایستگاه |
| رمزگذار | OMRON |
| حالت کار | دکمه + صفحه لمسی |
|---|---|
| نوع محصول | دستگاه رول فرمینگ |
| قطر شفت اصلی | 75 میلی متر |
| قدرت موتور اصلی | 5.5 کیلووات |
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| وزن | 2.8T |
|---|---|
| نوع برش | برش هیدرولیک |
| مواد شفت | فولاد 45# |
| انتقال | انتقال دنده |
| طول برش | قابل تنظیم |
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول کاشی لعاب دار |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض | 1250MM |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود. |
| نوع | رول کاشی لعاب دار تجهیزات ماشین سازی |
|---|---|
| ظرفیت | 2 متر در دقیقه |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| تایپ کنید | گل میخ متال و ماشین قالب گیری رول |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| روش برش | برش هیدرولیک |
| هر ماه | 30 مجموعه |
| Type | Metal roofing sheet roll forming machine |
|---|---|
| Suitable market | Middle East |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |
| Type | Metal roofing sheet roll forming machine |
|---|---|
| Suitable market | Asia |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |
| Type | Metal roofing sheet roll forming machine |
|---|---|
| Suitable market | Asia |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |