| material | PPGI GI |
|---|---|
| thickness | 0.8-1.2mm |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| ضخامت | 2-3 میلی متر |
|---|---|
| گواهی | ISO و CE |
| گارانتی | 1 سال |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، کنترل پنل توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
| زمان تحویل | 60 روز پس از دریافت سپرده توافق شده. |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، کنترل پنل توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 60 روز پس از دریافت سپرده توافق شده. |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط TT در قبل ، مانده ای که باید قبل از تحویل پرداخت شود. |
| قابلیت ارائه | ساعت 20 / ماه |
| محل منبع | ساخت چین |
| استفاده | سقف و دیوار |
|---|---|
| ظرفیت | 15 متر در دقیقه |
| قدرت | 4+4 کیلووات |
| وزن | 5-6T |
| طول | ۷ تا ۸ متر |
| Usage | floor deck |
|---|---|
| Thickness | 1.5mm |
| speed | 10m/min |
| roller | 24 rows |
| weight | 20T |
| مواد | GI |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| ظرفیت | 40 متر در دقیقه |
| مشخصات | سفارشی |
| ویژگی | برش مسیر |
| مواد | GI |
|---|---|
| ضخامت | 4 میلی متر |
| سرعت | 10 متر در دقیقه |
| غلتک | فولاد بلبرینگ |
| ضمانتنامه | 18 ماه |
| مواد | GI |
|---|---|
| ضخامت | 0.8-1.2mm |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | fly saw cutting |
| speed | 8-10m/min |
| تایپ کنید | خودکار |
|---|---|
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| روش برش | برش هیدرولیک |
| عرض مواد اولیه | 1000 میلی متر |
| ایجاد سال | 1996 |