| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 24 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Opration Worker | 1 |
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول |
|---|---|
| غلطک | 19 |
| مواد غلتکی | فولاد شماره 45 |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Name | China metal roof ridge cap roll forming machine |
|---|---|
| Control System | PLC Delta Inverter Control |
| Power Supply | 3-Phase,380V,50Hz |
| Main Frame | 350 H-Beam |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| سیستم کنترل | PLC |
| سرعت شکل گیری | 15-20 متر در دقیقه |
| نام | دستگاه رول فرمینگ راه راه |
| مواد غلتکی | فولاد 45# |
| منبع برق | 3 فاز 380 ولت 50 هرتز |
|---|---|
| کد HS | 8462219000 |
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| نوع محصول | دستگاه رول فرمینگ |
| برق ایستگاه هیدرولیک | 5.5 کیلووات |
| Capacity | 15m/min |
|---|---|
| thickness | 1mm |
| Warranty | 12 month |
| type | Wall Panel Roll Forming Machine |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| مادی | PPGI GI |
|---|---|
| ظرفیت | 15 متر در دقیقه |
| وزن ماشین | 3.1T |
| غلتک | فولاد 45# |
| نوع | دستگاه رول فرمینگ |
| Type | Ridge Cap Roll Forming Machine |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| گارانتی | 1 سال |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| زمان تحویل | 30days |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 2-4m/min |
| machine weight | 3.1T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| قدرت | 5.5+5.5KW |
|---|---|
| انتقال | زنجیر |
| ولتاژ | 220 ولت 60 هرتز 3 فاز |
| سیستم کنترل | PLC |
| مواد غلتکی | فولاد 45# |