| رنگ | آبی |
|---|---|
| تایپ کنید | تجهیزات رول فرمینگ لعابدار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| ساختن سنجه | 45 روز |
| روش برش | برش هیدرولیک |
| Model | HC30 |
|---|---|
| Type | cold roll forming |
| Tile name | Bamboo |
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| warranty | 1 year |
| Thickness | 0.3-0.6mm |
|---|---|
| Speed | 4m/min |
| type | cold roll forming |
| Design | custom |
| warranty | 1 year |
| تایپ کنید | ماشین شکل گیری Downspout |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| قطر | 100mm |
| برش دادن | پرواز برش برش |
| قدرت | 4 + 4 کیلو وات |
| ویژگی | دو در یک |
|---|---|
| ضمانتنامه | طول عمر |
| سرعت | 0-2 متر در دقیقه |
| نام | تجهیزات شکل دهی رول سرد |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| تایپ کنید | شکل گیری رول سرد |
|---|---|
| استفاده | سقف ویلا |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| توان (W) | حدود 12 کیلو وات |
| اندازه | 28-200-800 |
|---|---|
| نوع شکل دهی | شکل گیری رول سرد |
| ویژگی | ظرفیت بالا |
| گواهی | CE ISO |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Type | Tile Forming Machine |
|---|---|
| Power(W) | 4+4kw |
| Warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| مواد محصول نهایی | PPGI و GI ETC |
|---|---|
| قطر شفت | 70 میلی متر |
| عرض مواد | 1220 میلی متر ppgi |
| سبک تولید نهایی | دستگاه فومینگ رول سقف کاشی لعابدار |
| تایپ کنید | 34 - 151 - 908 |
| مواد مناسب | PPGI، GI، آلومینیوم |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
| عرض | کاتوم شده |
| شرایط. شرط | جدید |
| تایپ کنید | ماشین شکل دهی کاشی |