| استفاده | پانل سقف |
|---|---|
| عرض | 1000 میلی متر |
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود. |
| استاندارد | CE |
|---|---|
| عملکرد | دو عرشه |
| سرعت | 8-10 متر در دقیقه |
| ضمانتنامه | تمام طول زندگی |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| ضخامت فولادی | 0.3-0.6 میلی متر |
|---|---|
| سرعت شکل گیری | 10-15 متر در دقیقه |
| ایستگاه های غلتکی | سفارشی شده |
| مواد غلتکی | 45# فولاد |
| منبع تغذیه | 380 ولت، 50 هرتز، 3 فاز |
| Usage | roof and wall |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| width | 1000mm |
| roller | 45 Steel |
| capacity | 10m/min |
| استفاده | سقف و دیوار |
|---|---|
| ظرفیت | 15 متر در دقیقه |
| قدرت | 4+4 کیلووات |
| وزن | 5-6T |
| طول | ۷ تا ۸ متر |
| Material | PPGI GI |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| width | custom |
| feature | two in one |
| capacity | 8-10m/min |
| Material | PPGI GI |
|---|---|
| Usage | roof and wall |
| capacity | 10m/min |
| weight | 6T |
| length | 8m |
| Material | PPGI GI AL |
|---|---|
| width | 1000mm |
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Usage | shutter door |
| function | anti wind |
| Usage | garage door |
|---|---|
| function | anti wind |
| width | 6M |
| thickness | 0.3-0.6mm |
| capacity | 9-10m/min |
| استفاده | مطالعه و پیگیری |
|---|---|
| ظرفیت | 25 متر در دقیقه |
| ویژگی | برش بدون توقف |
| راندن | یاتاقان |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |