| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
|---|---|
| سرعت شکل گیری | 8-20 متر در دقیقه |
| ابعاد | 8500mm*1200mm*1550mm |
| حداکثر قدرت | 5.5 + 4 کیلو وات |
| تضمین | 1 سال |
| ضخامت | 1.2 میلی متر |
|---|---|
| عرض | 1000 میلی متر |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| سرویس | تمام طول زندگی |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| جزئیات بسته بندی | ماشین اصلی برهنه است ، جعبه کنترل رایانه توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| شرایط پرداخت | L/C ، T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| مواد | PPGi GI |
|---|---|
| ظرفیت | 2-10 متر در دقیقه |
| وزن دستگاه | 3.1T |
| غلتک | 45# فولاد |
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ |
| مواد | PPGi GI |
|---|---|
| ظرفیت | 0-6 متر در دقیقه |
| وزن دستگاه | 3.1T |
| غلتک | 45# فولاد |
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ |
| مواد | PPGi GI |
|---|---|
| ظرفیت | 0-6 متر در دقیقه |
| وزن دستگاه | 3.1T |
| غلتک | 45# فولاد |
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ |
| بعد ماشین | 12.1 * 1.5 * 1.6 متر |
|---|---|
| ضخامت مواد | 1.5-3.0 میلی متر |
| عرض مواد | قابل تنظیم بر اساس نیاز |
| نوع مواد | فولاد گالوانیزه |
| نام محصول | CZ Purlin Roll Forming Machine |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت / 50 هرتز / 3 فاز |
| سرعت شکل گیری | 2-15 متر در دقیقه |
| ایستگاه های غلتکی | 14-18 ایستگاه |
| نوع مواد | فولاد گالوانیزه |
| میزبان مرکب | لوله مربعی 80 * 160 * 6mm |
|---|---|
| قدرت موتور | 28kw |
| وزن دستگاه | 15 تن |
| ابعاد | 45،000 * 2500 * 2500mm |
| چقدر کارگران کار می کنند | 5 نفر |
| قطعات | واحد تراشکاری (کاشی کاشی)، واحد میزبان کامپوزیت، واحد برش برش (قسمت برش)، قاب نوار نقاله (قفسه بکسل) |
|---|---|
| اندازه دستگاه فوم | 36000mm × 3000mm × 2800mm |
| قدرت | میزبان 3 کیلو وات با کاهش دهنده سیکلوئید |
| تعداد ردیف های قالب بندی | ردیف 13 تا 15 (ردیف به مدل انتخاب شده بستگی دارد) |
| رول تخت لاستیکی | 150 میلیمتر |