| type | Double Layer Roll Forming Machine |
|---|---|
| Usage | roof |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| نوع | دستگاه رول شکل دهی کاشی لعابدار |
|---|---|
| عرض | 1250 |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| ظرفیت | 2-4 متر در دقیقه |
| بعد، ابعاد، اندازه | 7.5 * 1.5 * 1.2 متر |
| نوع | دستگاه تشکیل رول |
|---|---|
| مواد | PPGI GI |
| عرض | 1000 میلیمتر |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| طول عمر | بیش از 10 سال |
| type | cold roll forming machine |
|---|---|
| Usage | roof and wall |
| Feature | self lock |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول ورق بام |
|---|---|
| ظرفیت | 20 متر در دقیقه |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| color | as your require |
|---|---|
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cuting |
| establish year | since1996 |
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول کاشی لعاب دار |
|---|---|
| بازار مناسب | اروپا و آمریکا |
| مواد | PPGI GI |
| ولتاژ | 380V یا سفارشی |
| کارگر | فقط 1 |
| Type | Metal roofing sheet roll forming machine |
|---|---|
| Suitable market | Middle East |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |
| Type | Metal roofing sheet roll forming machine |
|---|---|
| Suitable market | Asia |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |
| مواد | PPGI GI |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.7 میلی متر |
| استفاده | پشت بام |
| ولتاژ | 380V یا سفارشی |
| قدرت | 4+4 کیلو وات |