| Suitable Material Thickness | 1-1.2mm |
|---|---|
| Forming Station | 18Stations |
| Shaft | 45# Steel |
| Main Roller | GCr15 bearing steel |
| Balde Material | Cr12 |
| Brand | HC |
|---|---|
| life time | 10 years |
| power | 22KW |
| Thickness | 1.5mm |
| warranty | whole life |
| Warranty | 18 month |
|---|---|
| control system | Panasonic PLC |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.8-1.2 میلی متر |
| عرض مواد | 845 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 26 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| مواد مناسب | فولاد گالوینزد |
|---|---|
| طریقه استفاده | پارلین بام |
| ظرفیت | 8-10m / min |
| مشت زدن | آره |
| ضخامت | 3 میلی متر |
| ماده مناسب | GI PPGI |
|---|---|
| ظرفیت | 45 متر در دقیقه |
| وزن | 2.5T |
| مواد غلتک | CR12 |
| کاربرد | سیستم دیوار خشک |
| Color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cutting |
| per month | 30 sets |
| ضخامت شکل گیری رول | 0.3-0.8 میلی متر |
|---|---|
| کد HS | 8462219000 |
| غلتک می ایستد | جایگاه 10+13 |
| حالت عملیاتی | دکمه + صفحه نمایش لمسی پاناسونیک/دلتا |
| قطر شفت اصلی | 75 میلی متر |
| عرض مواد | قابل تنظیم بر اساس نیاز |
|---|---|
| نوع مواد | فولاد گالوانیزه |
| ولتاژ | 380 ولت / 50 هرتز / 3 فاز |
| قدرت | 11 + 7.5 کیلو وات |
| ضخامت مواد | 1.5-3 میلی متر |
| وزن دستگاه | 8-9T |
|---|---|
| نوع مواد | فولاد گالوانیزه |
| بعد ماشین | 12.1 * 1.5 * 1.6 متر |
| ضخامت مواد | 1.5-3 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 18-20 ایستگاه |