| Type | Hi-Rib Trapezoidal Roof Wall Panel Roll Forming Machine for Roof Wall Panel |
|---|---|
| Usage | Wall |
| Machine power | 4+4KW |
| Speed | 15-20m/min |
| Worker | 1-2only |
| Capacity | 15m/min |
|---|---|
| thickness | 1mm |
| Warranty | 12 month |
| type | Wall Panel Roll Forming Machine |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 2-4m/min |
| machine weight | 3.1T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول |
|---|---|
| غلطک | 19 |
| مواد غلتکی | فولاد شماره 45 |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 8-10m/min |
| machine weight | 3.1T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Type | Ridge Cap Roll Forming Machine |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| گارانتی | 1 سال |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| زمان تحویل | 30days |
| غلطک ها | 22 ایستگاه |
|---|---|
| تضمین | 1 سال |
| ولتاژ | 220 ولت 60 هرتز 3 فاز (قابل سفارشی سازی) |
| پايگاه ماشين | پرتو H |
| قدرت | 5.5+5.5KW |
| سرعت شکل دهی رول | 15-20 متر در دقیقه |
|---|---|
| نوع محصول | دستگاه رول فرمینگ |
| حالت کار | دکمه + صفحه لمسی |
| کد HS | 8462219000 |
| قطر شفت اصلی | ۷۰ میلی متر |
| منبع برق | 3 فاز 380 ولت 50 هرتز |
|---|---|
| بندر بارگیری | بندر تیانجین |
| سرعت شکل دهی رول | 15-20 متر در دقیقه |
| نوع محصول | دستگاه رول فرمینگ |
| برق ایستگاه هیدرولیک | 4 کیلو وات |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| سیستم کنترل | PLC |
| سرعت شکل گیری | 15-20 متر در دقیقه |
| نام | دستگاه رول فرمینگ راه راه |
| مواد غلتکی | فولاد 45# |