| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| per month | 30 sets |
| ضخامت | 250 میلیمتر |
|---|---|
| ورق ورق | 1000 میلی متر |
| ضخامت ورق | 0.3-0.6 میلیمتر |
| رنگ | ارگان |
| استفاده شده | جدید |
| Model Number | HC25 |
|---|---|
| Suitable Material | HRB60 or equivalent |
| Material Thickness | 0.2-0.6mm |
| Roller | High grade 45# steel |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| مواد | آلومینیوم PPIG IG |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| سرعت | 15 متر در دقیقه |
| رنگ | آبی |
| عرض | 333 میلی متر |
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
|---|---|
| عرض مواد | 1220 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 18 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| قطر شفت | Φ70mm |
| قطعات | واحد تراشکاری (کاشی کاشی)، واحد میزبان کامپوزیت، واحد برش برش (قسمت برش)، قاب نوار نقاله (قفسه بکسل) |
|---|---|
| اندازه دستگاه فوم | 36000mm × 3000mm × 2800mm |
| منبع تغذیه | AC 380 V / 50 HZ |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| سیستم کنترل الکتریکی | PLC صفحه لمسی را تصویب می کند، و مبدل فرکانس را تایید می کند. |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1250 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 18 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |