| انتقال | زنجیر |
|---|---|
| رمزگذار | OMRON |
| سرعت شکل گیری | 15-20 متر در دقیقه |
| پايگاه ماشين | پرتو H |
| قدرت | 5.5+5.5KW |
| مواد | PPGi GI |
|---|---|
| ظرفیت | 2-10 متر در دقیقه |
| وزن دستگاه | 3.1T |
| غلتک | 45# فولاد |
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ |
| میزبان مرکب | لوله مربعی 80 * 160 * 6mm |
|---|---|
| قدرت موتور | 28kw |
| وزن دستگاه | 15 تن |
| ابعاد | 45،000 * 2500 * 2500mm |
| چقدر کارگران کار می کنند | 5 نفر |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| مواد | PPGI GI |
|---|---|
| ظرفیت | 2-10 متر در دقیقه |
| وزن دستگاه | 3.1T |
| غلطک ها | فولاد 45# |
| نوع | دستگاه رول فرمینگ |
| مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| سرعت | حداکثر 15 متر در دقیقه |
| وزن دستگاه | 3.1T |
| غلتک | 45# فولاد |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| قطعات | واحد تراشکاری (کاشی کاشی)، واحد میزبان کامپوزیت، واحد برش برش (قسمت برش)، قاب نوار نقاله (قفسه بکسل) |
|---|---|
| اندازه دستگاه فوم | 36000mm × 3000mm × 2800mm |
| قدرت | میزبان 3 کیلو وات با کاهش دهنده سیکلوئید |
| تعداد ردیف های قالب بندی | ردیف 13 تا 15 (ردیف به مدل انتخاب شده بستگی دارد) |
| رول تخت لاستیکی | 150 میلیمتر |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود |
|---|---|
| زمان تحویل | 30 روز |
| شرایط پرداخت | 30 deposit سپرده توسط T / T در پیشبرد و 70 balance تعادل پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| قابلیت ارائه | 20 مجموعه در ماه |
| محل منبع | Botou Hebei چین |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 590 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 12 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 298 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 15 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |