| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
|---|---|
| زمان تحویل | 30days |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط T / T در پیشبرد و 70٪ تعادل پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| قابلیت ارائه | 20 مجموعه / ماه |
| محل منبع | بوتو هبی چین |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| جزئیات بسته بندی | ماشین اصلی برهنه است ، جعبه کنترل رایانه توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 30days |
| شرایط پرداخت | L/C، T/T |
| قابلیت ارائه | 20 مجموعه / ماه |
| محل منبع | بوتو هبی چین |
| رنگ | قابل تنظیم |
|---|---|
| نوع درایو | درایو زنجیر |
| مواد | فولاد گالوانیزه، آلومینیوم، فولاد رنگی، فولاد ضد زنگ و غیره |
| منبع برق | 380 ولت / 3 فاز / 50 هرتز (قابل تنظیم) |
| سرعت شکل گیری | 8-20 متر در دقیقه |
| مواد | آلومینیوم PPIG IG |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| سرعت | 15 متر در دقیقه |
| رنگ | آبی |
| عرض | 1220 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | 18 ایستگاه |
|---|---|
| مواد | فولاد گالوانیزه، آلومینیوم، فولاد رنگی، فولاد ضد زنگ و غیره |
| سیستم کنترل | سیستم کنترل PLC |
| بعد، ابعاد، اندازه | 8500mm*1200mm*1550mm |
| رنگ | قابل تنظیم |
| سیستم کنترل | سیستم کنترل PLC |
|---|---|
| نوع درایو | درایو زنجیر |
| سرعت شکل گیری | 8-20 متر در دقیقه |
| مواد | فولاد گالوانیزه، آلومینیوم، فولاد رنگی، فولاد ضد زنگ و غیره |
| نوع برش | برش هیدرولیک |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| نوع | خودکار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| روش برش | برش هیدرولیک |
| سرعت کار | 15m / min |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| ضمانت | 1 سال |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه | 8500mm*1200mm*1550mm |
| ایستگاه های غلتکی | 18 ایستگاه |
| وزن | 8.5 تن |
| رنگ | قابل تنظیم |