| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 400 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 16 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1000 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 14 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1220 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 15 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع | دستگاه تشکیل رول کاشی لعاب دار |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| سرعت | 2 متر در دقیقه |
| مواد مناسب | gi / ppgi / آلومینیوم |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود. |
| نوع | ماشین ساخت رول کاشی با رانش زنجیره ای |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
| عرض | 1220 میلی متر |
| تضمین | 1 سال |
| پایه تجهیزات | قاب فولادی 300H |
| تایپ کنید | دستگاه شکل دهی رول کاشی روکش دار |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| تایپ کنید | دستگاه رول شکل دهی کاشی لعابدار |
|---|---|
| عرض | 1220 |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| ظرفیت | 4 متر در دقیقه |
| بعد | 8.5 * 1.5 * 1.2 متر |
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول کاشی لعاب دار |
|---|---|
| بازار مناسب | اروپا و آمریکا |
| مواد | PPGI GI |
| ولتاژ | 380V یا سفارشی |
| کارگر | فقط 1 |
| Usage | Roof |
|---|---|
| Production Capacity | 4m/min |
| Coverage | 1050mm |
| Machine Weight | 4.5T |
| Shipment | 40GP |
| تایپ کنید | دستگاه رول شکل دهی کاشی بام |
|---|---|
| سرعت | 2 متر در دقیقه |
| جنس غلتک | #45 فولاد |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |