| غلتکی ها | 12 بالا و 17 پایین |
|---|---|
| تایپ کنید | خودکار |
| انتقال | انتقال زنجیره ای |
| روش برش | برش هیدرولیک PLC |
| قدرت | 4+4 کیلو وات |
| استفاده | سقف |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| وزن | 8.7T |
| گارانتی | 1 سال |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| جزئیات بسته بندی | ماشین اصلی برهنه است ، جعبه کنترل رایانه توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| شرایط پرداخت | L/C، T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Type | Corrugated Sheet Making Machine |
|---|---|
| Suitable market | Asia |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |
| Material | PPGI GI |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| width | custom |
| feature | two in one |
| capacity | 8-10m/min |
| جدول های غلتکی | از 12 و پایین 17 |
|---|---|
| تایپ کنید | خودکار |
| انتقال | انتقال زنجیر |
| روش برش | برش هیدرولیک PLC |
| قدرت | 4 + 4 Kw |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
|---|---|
| زمان تحویل | 30days |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط T / T در پیشبرد و 70٪ تعادل پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| قابلیت ارائه | 20 مجموعه / ماه |
| محل منبع | بوتو هبی چین |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cuting |
| per month | 30 sets |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cuting |
| per month | 30 sets |
| قدرت | 4 + 4 Kw |
|---|---|
| ضمانتنامه | 24 ماه |
| سیستم کنترل | صفحه لمسی |
| روش برش | سیستم برش هیدرولیک |
| سرعت کار | 0 - 15 متر در دقیقه |