| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
|---|---|
| زمان تحویل | 30days |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط T / T در پیشبرد و 70٪ تعادل پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| قابلیت ارائه | 20 مجموعه / ماه |
| محل منبع | بوتو هبی چین |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1000 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 17 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | ۱۲۰۰ میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 13 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1220 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 20 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| ایستگاه های رولر | 15 ایستگاه |
|---|---|
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| قطر شفت | Φ70mm |
| مواد برش | Cr12 |
| نوع درایو | درایو زنجیر |
| ایستگاه های رولر | 15 ایستگاه |
|---|---|
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| قطر شفت | Φ70mm |
| ولتاژ | 380 ولت 50 هرتز 3 فاز، 380 ولت / 3 فاز / 50 هرتز یا همانطور که کشور شما نیاز دارد |
| نوع درایو | درایو زنجیر |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | ۱۲۰۰ میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 18 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | ۱۲۰۰ میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 15 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| سیستم کنترل | سیستم کنترل PLC |
|---|---|
| ابعاد | 8500mm*1200mm*1550mm |
| نوع برش | برش هیدرولیک |
| رنگ | قابل تنظیم |
| نام محصول | دستگاه رول فرمینگ ورق سقف |
| مواد | آلومینیوم PPIG IG |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| سرعت | 15 متر در دقیقه |
| رنگ | آبی |
| عرض | 940 میلی متر |