| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| استفاده | مطالعه و پیگیری |
|---|---|
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ سرد |
| ضخامت | 0.5-1 میلی متر |
| ظرفیت | 45 متر در دقیقه |
| قدرت | 5.5 + 3 کیلو وات |
| استفاده | گل میخ و مسیر |
|---|---|
| ظرفیت | 15-25 متر در دقیقه |
| ویژگی | برش بدون توقف |
| راندن | یاتاقان |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول درب شاتر |
|---|---|
| ظرفیت | 8-10m / min |
| مواد | PPGI GI |
| قدرت | 4 + 4KW |
| کارگر | 1 فقط |
| استفاده | مطالعه و پیگیری |
|---|---|
| ظرفیت | 25 متر در دقیقه |
| ویژگی | برش بدون توقف |
| راندن | یاتاقان |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| استفاده | گل میخ و مسیر |
|---|---|
| ظرفیت | 15-45 متر در دقیقه |
| ویژگی | برش بدون توقف |
| راندن | یاتاقان |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| Capacity | 15m/min |
|---|---|
| thickness | 1mm |
| Warranty | 12 month |
| type | Wall Panel Roll Forming Machine |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Material | GI/PPGI |
|---|---|
| Thickness | 0.45-0.55mm |
| Capacity | 40m/min |
| name | Double Out PPGI 0.55mm Cold Roll Forming Machine |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود. |