| رنگ | آبی |
|---|---|
| تایپ کنید | خودکار |
| عرض | 2600 متر / 4000 میلی متر |
| ضخامت | 0.13-0.3 میلی متر |
| هر ماه | 20 مجموعه |
| جزئیات بسته بندی | ماشین اصلی برهنه است ، جعبه کنترل رایانه توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| شرایط پرداخت | L/C، T/T |
| قابلیت ارائه | 20 مجموعه / ماه |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| تایپ کنید | خودکار |
| عرض | 2600 متر / 4000 میلی متر |
| ضخامت | 0.13-0.3 میلی متر |
| هر ماه | 20 مجموعه |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roof Sheet Roll Forming Equipment |
| جزئیات بسته بندی | ماشین اصلی برهنه است ، جعبه کنترل رایانه توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| شرایط پرداخت | L/C، T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| مناسب برای پردازش | صفحه گالوانیزه |
|---|---|
| اندازه دستگاه فوم | 36000mm × 3000mm × 2800mm |
| برش | برش هیدرولیکی |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد PPGI | یک متر |
| قطعات | واحد تراشکاری (کاشی کاشی)، واحد میزبان کامپوزیت، واحد برش برش (قسمت برش)، قاب نوار نقاله (قفسه بکسل) |
|---|---|
| اندازه دستگاه فوم | 36000mm × 3000mm × 2800mm |
| عرض را فشار دهید | 1200 میلیمتر |
| تعداد ردیف های قالب بندی | ردیف 13 - 15 |
| قدرت ایستگاه هیدرولیک | 3kW |
| قطعات | واحد تراشکاری (کاشی کاشی)، واحد میزبان کامپوزیت، واحد برش برش (قسمت برش)، قاب نوار نقاله (قفسه بکسل) |
|---|---|
| اندازه دستگاه فوم | 36000mm × 3000mm × 2800mm |
| منبع تغذیه | AC 380 V / 50 HZ |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| سیستم کنترل الکتریکی | PLC صفحه لمسی را تصویب می کند، و مبدل فرکانس را تایید می کند. |
| مواد | آلومینیوم PPIG IG |
|---|---|
| رنگ | آبی |
| عرض | 6000 میلی متر |
| مواد برش | Cr12 |
| حداکثر قدرت | 5.5 کیلووات |
| قطعات | واحد تراشکاری (کاشی کاشی)، واحد میزبان کامپوزیت، واحد برش برش (قسمت برش)، قاب نوار نقاله (قفسه بکسل) |
|---|---|
| اندازه دستگاه فوم | 36000mm × 3000mm × 2800mm |
| قدرت | میزبان 3 کیلو وات با کاهش دهنده سیکلوئید |
| تعداد ردیف های قالب بندی | ردیف 13 تا 15 (ردیف به مدل انتخاب شده بستگی دارد) |
| رول تخت لاستیکی | 150 میلیمتر |