| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول ورق بام |
|---|---|
| ظرفیت | 20 متر در دقیقه |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| تایپ کنید | گل میخ متال و ماشین قالب گیری رول |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| روش برش | برش هیدرولیک |
| هر ماه | 30 مجموعه |
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول کاشی لعاب دار |
|---|---|
| بازار مناسب | اروپا و آمریکا |
| مواد | PPGI GI |
| ولتاژ | 380V یا سفارشی |
| کارگر | فقط 1 |
| Usage | Roof |
|---|---|
| Production Capacity | 4m/min |
| Coverage | 1050mm |
| Machine Weight | 4.5T |
| Shipment | 40GP |
| استفاده | مطالعه و پیگیری |
|---|---|
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ سرد |
| ضخامت | 0.5-1 میلی متر |
| ظرفیت | 45 متر در دقیقه |
| قدرت | 5.5 + 3 کیلو وات |
| تایپ کنید | دستگاه رول شکل دهی کاشی لعابدار |
|---|---|
| بازار مناسب | اروپا و آمریکا |
| مواد | PPGI GI |
| ولتاژ | 380 ولت یا سفارشی |
| کارگر | 1 فقط |
| متریال مناسب | GI PPGI |
|---|---|
| ظرفیت | 45 متر در دقیقه |
| وزن | 2.5T |
| مواد غلتک | Cr12 |
| کاربرد | سیستم دیوار خشک |
| ضخامت مواد مناسب | 1.5-3 میلی متر |
|---|---|
| ایستگاه شکل دهی | 18 ایستگاه |
| شفت | فولاد 45# |
| غلتک اصلی | فولاد بلبرینگ GCr15 |
| مواد طاس | Cr12 |
| type | Trapezoid Roof Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 13 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| تایپ کنید | دستگاه رول کوچک Purlin Roll قابل تنظیم Single Side |
|---|---|
| غلطک | 15 |
| مواد غلتکی | فولاد شماره 45 |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |