| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Steel Roofing Sheet Roll Forming Machine |
| نام محصول | دستگاه رول فرمینگ گچ بیکن 6 و فانوس گچی 11 |
|---|---|
| اندازه | 5.0 متر * 1.2 متر * 1.5 متر |
| وزن | 2.9T |
| سیستم کنترل | PLC |
| انتقال | انتقال دنده |
| نوع | رول سازنده رول فولاد U Purlin برای پروفیل U Purlin ویژه با 15 نیروی اصلی |
|---|---|
| غلطک | 14 |
| مواد غلتکی | فولاد شماره 45 |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| تایپ کنید | دستگاه شکل دهی رول U Purlin فولادی برای پروفیل U Purlin ویژه با توان اصلی 15 کیلو وات |
|---|---|
| غلتک | 14 |
| مواد غلتکی | فولاد شماره 45 |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| مواد | PPGI GI |
|---|---|
| ظرفیت | 20 متر در دقیقه |
| وزن دستگاه | 8.7 |
| غلطک ها | فولاد 45# |
| نوع | تجهیزات شکل دادن ورق سقف |
| استفاده | مطالعه و پیگیری |
|---|---|
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ سرد |
| ضخامت | 0.5-1 میلی متر |
| ظرفیت | 20-40 متر در دقیقه |
| قدرت | 4.5 + 3 کیلو وات |
| مواد | GI / PPGI |
|---|---|
| ضخامت | 0.45-0.55 میلی متر |
| ظرفیت | 40 متر در دقیقه |
| نام | 40m / min دستگاه رول تشکیل |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود. |
| Model Number | double layer roll forming machine |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Model Number | double layer roll forming machine |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| نام | 0.6 میلی متر کرکره درب رول فرمینگ ماشین با سرعت بالا 380 ولت |
|---|---|
| کلمه کلیدی | دستگاه نورد درب کرکره ای |
| ضخامت | 0.6 میلی متر |
| عرضه | 380 ولت |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است |