| ولتاژ | 380 ولت / 50 هرتز / 3 فاز |
|---|---|
| جنس تیغه | Cr12 |
| قطر شفت غلتکی | 50 میلی متر |
| سرعت شکل گیری | 12 متر در دقیقه |
| غلطک ها | 14 ایستگاه |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1220 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 11+12 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| Power(W) | 4KW-15KW |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | Panasonic PLC |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| مواد | فولاد گالوانیزه |
|---|---|
| استفاده | رودخانه سقفی |
| قدرت | 4 + 4KW |
| ظرفیت | 10 متر در دقیقه |
| گارانتی | 1 سال |
| قدرت | 4+4 کیلووات |
|---|---|
| ساختار | نوع پایه |
| سرعت شکل گیری | 10 متر در دقیقه |
| غلطک ها | 3 ایستگاه |
| قطر شفت غلتکی | 80 میلی متر |
| غلطک ها | 14 ایستگاه |
|---|---|
| قدرت | 4 کیلو وات |
| ساختار | نوع پایه |
| سرعت شکل گیری | 12 متر در دقیقه |
| شفت | فولاد 45# |
| غلتک و شافت | 45 # استیل با درمان کروم |
|---|---|
| قطر شافت | Φ70 میلی متر |
| مواد برش | Cr12 |
| نوع درایو | درایو زنجیره ای |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| مواد مناسب | PPGI / GI / آلومینیوم |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| غلتک و شفت | 45 # فولاد با درمان کروم |
| قطر شفت | Φ70mm |
| مواد برش | CR12 |
| ایستگاه غلتکی | 18 ایستگاه |
|---|---|
| غلتک و شافت | 45 # فولاد |
| قطر شافت | Φ70 میلی متر |
| مواد برش | Cr12 |
| نوع درایو | درایو زنجیره ای |
| ویژگی | تجهیزات Downspout طراحی نوآورانه |
|---|---|
| برق ایستگاه هیدرولیک | 5.5 کیلووات |
| ظرفیت | 10-15 متر در دقیقه |
| بعد ماشین | 11.8mx0.78mx1.2m |
| استفاده كردن | داون پیپ |