| Producing Speed (m/min) | 8-10 |
|---|---|
| Hydraulic station power(KW) | 9 |
| Uncoiler motor power | 2.2 KW |
| Total power | 21.2 KW |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| سیستم کنترل | PLC و کنورتر |
|---|---|
| مواد تیغه برش | Cr 12 فولاد درجه یک |
| ایستگاه های رولر | 17 ایستگاه غلتکی |
| عرض تغذیه | 333 میلی متر بر اساس پروفایل Differnet |
| شرایط | کاملا نو |
| خدمات پس از گارانتی | پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| ظرف | 40GP |
| شرایط | کاملا نو |
| عرض تغذیه | 333 میلی متر بر اساس پروفایل Differnet |
| Type | Square |
|---|---|
| Material | 333mm |
| Thickness | 0.4-0.5mm |
| Speed | 8-10m/min |
| Warranty | 1 year |
| Material | DX51 |
|---|---|
| Thickness | 0.4-0.6mm |
| Capacity | 10m/min |
| Type | Square |
| warranty | 1 year |
| Material | color steel |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| width | custom |
| weight | 7T |
| length | 9M |
| گواهی | ISO9001:2000;CE |
|---|---|
| تایپ کنید | ورق سقف کاشی لعابدار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| ضخامت مواد اولیه | 0.3-0.6 میلی متر |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| گواهی | ISO9001:2000;CE |
|---|---|
| تایپ کنید | ورق سقف کاشی لعابدار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| ضخامت مواد اولیه | 0.3-0.6 میلی متر |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| مواد | کویل فولاد |
|---|---|
| قدرت | 5.5 + 5.5 + 1.5 |
| طول برش | قابل تنظیم |
| اندازه | 4.9م*1.2م*1.5م |
| ولتاژ | 380 ولت / 50 هرتز / 3 فاز (قابل تنظیم) |
| با استفاده از | داون پیپ |
|---|---|
| قاب پایه | فولاد 350H |
| نیاز کانتینری | 1x40GP |
| ظرفیت | 10-15 متر در دقیقه |
| مواد غلتکی | CR12 |