| سرعت شکل گیری | 15-30 متر در دقیقه |
|---|---|
| مواد تیغه برش | Cr12 |
| ابعاد ماشین | 6.5mx1mx1.4m |
| عرض موثر | پهنای موثر بسته به نمایه متفاوت است |
| رنگ | رنگ ماشین را می توان سفارشی کرد |
| رنگ | رنگ ماشین را می توان سفارشی کرد |
|---|---|
| ضخامت | 0.8-1.2 میلی متر |
| مواد تیغه برش | Cr12 |
| سرعت شکل گیری | 15-30 متر در دقیقه |
| ابعاد ماشین | 6.5mx1mx1.4m |
| نیاز کانتینری | 1x40GP |
|---|---|
| PLC | دلتا (تخصیص پذیر) |
| ویژگی | تجهیزات Downspout طراحی نوآورانه |
| ضخامت مواد | 0.45-0.6 میلی متر |
| قاب پایه | فولاد 350H |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1100 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 25 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.45mm-0.60mm |
| عرض مواد | 333 میلی متر |
| ایستگاه غلتکی | 20 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | ۱۲۰۰ میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 15 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 650 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 15 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 390 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 26 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1220 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 15 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1250 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 11 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |