| سرعت | 15 متر در دقیقه |
|---|---|
| حداکثر قدرت | 15+15+15+5.5KW |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| وزن دستگاه | 33600 کیلوگرم |
| قطر شفت | Φ100mm |
| استفاده | سقف و دیوار |
|---|---|
| مواد | PPGI، GI |
| عمل | به 1 نفر نیازمندیم |
| ظرفیت | 2-10 متر در دقیقه |
| وزن | 6T |
| اندازه | 5.0 متر * 1.2 متر * 1.5 متر |
|---|---|
| وزن | 2.9T |
| سیستم کنترل | PLC |
| انتقال | انتقال دنده |
| ایجاد سرعت | 0-35 متر در دقیقه |
| طریقه استفاده | سقف و دیوار |
|---|---|
| مواد | PPGI ، GI |
| عمل | به 1 نفر احتیاج دارید |
| ظرفیت | 2-10 متر در دقیقه |
| وزن | 6T |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| روش برش | برش اره فلای |
| سرعت | 8-10 متر در دقیقه |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1250 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 15 ایستگاه |
| قطر شفت | Φ70mm |
| استفاده كردن | داون پیپ |
|---|---|
| قاب پایه | فولاد 350H |
| بعد ماشین | 11.8mx0.78mx1.2m |
| ظرفیت | 10-15 متر در دقیقه |
| نیاز کانتینری | 1x40GP |
| ظرفیت | 8-10 متر در دقیقه |
|---|---|
| طول عمر | 15 سال بالا |
| قدرت | 380V یا سفارشی |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، کنترل پنل توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
| زمان تحویل | 60 روز پس از دریافت سپرده توافق شده. |
| ایستگاه های رولر | 15 ایستگاه |
|---|---|
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| قطر شفت | Φ70mm |
| ولتاژ | 380 ولت 50 هرتز 3 فاز، 380 ولت / 3 فاز / 50 هرتز یا همانطور که کشور شما نیاز دارد |
| نوع درایو | درایو زنجیر |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 2-4m/min |
| machine weight | 3.1T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |