| Power(W) | 5.5KW |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| cutting method | hydraulic cut |
| per month | 30 sets |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود. |
|---|---|
| زمان تحویل | 30 روز |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط T / T از قبل و مانده 70٪ مانده پس از تأیید بازرسی قبل از حمل. |
| قابلیت ارائه | 20 مجموعه در ماه |
| محل منبع | Botou Hebei چین |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1250 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 15 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| غلتک و شفت | 45 # فولاد |
|---|---|
| قطر شفت | Φ70mm |
| مواد برش | CR12 |
| نوع درایو | درایو زنجیر |
| شکل گیری سرعت | 15 متر در دقیقه |
| ایستگاه غلتکی | 11 ایستگاه |
|---|---|
| غلتک و شافت | 45 # استیل با درمان کروم |
| قطر شافت | Φ70 میلی متر |
| مواد برش | Cr12 |
| نوع درایو | درایو زنجیره ای |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| PLC | دلتا (تخصیص پذیر) |
|---|---|
| قدرت موتور | 5.5 کیلووات |
| استفاده كردن | داون پیپ |
| ویژگی | تجهیزات Downspout طراحی نوآورانه |
| بعد ماشین | 11.8mx0.78mx1.2m |
| ضمانت | 1 سال |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه | 8500mm*1200mm*1550mm |
| ایستگاه های غلتکی | 18 ایستگاه |
| وزن | 8.5 تن |
| رنگ | قابل تنظیم |
| قطر شفت غلتکی | 80 میلی متر |
|---|---|
| غلطک ها | 14 ایستگاه |
| متریال مناسب | 1.5-2mm ((DX51 - گالوانیزه شده/Q300-350) |
| ساختار | نوع پایه |
| ولتاژ | 380 ولت / 50 هرتز / 3 فاز |
| ولتاژ | 380 ولت / 50 هرتز / 3 فاز |
|---|---|
| قدرت | 11 + 7.5 کیلو وات |
| ضخامت مواد | 1.2-1.8 میلی متر |
| نوع درایو | درایو زنجیر |
| سرعت شکل گیری | 10-15 متر در دقیقه |