| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول درب شاتر |
|---|---|
| ظرفیت | 8-10m / min |
| مواد | PPGI GI |
| قدرت | 4 + 4KW |
| کارگر | 1 فقط |
| مواد | PPGI GI |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.7 میلی متر |
| استفاده | پشت بام |
| ولتاژ | 380V یا سفارشی |
| قدرت | 4+4 کیلو وات |
| نوع | ماشین ساخت رول کاشی با رانش زنجیره ای |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
| عرض | 1220 میلی متر |
| تضمین | 1 سال |
| پایه تجهیزات | قاب فولادی 300H |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 4m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Steel Roofing Sheet Roll Forming Machine |
| type | Gardens Knudson Roll Former / Sheet Metal Roll Forming Machines Factories Use |
|---|---|
| rollers | 18 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 17 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Use | roof |
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول دو لایه |
|---|---|
| طریقه استفاده | سقف و دیوار |
| ظرفیت | 15m / min |
| نام | دستگاه رول دو لایه 380v راه راه |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود |
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول دو لایه |
|---|---|
| طریقه استفاده | سقف و دیوار |
| ظرفیت | 15m / min |
| نام | میز تغذیه رول ورق ورق بام دو لایه |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود |
| قطر شفت غلتکی | 120 میلی متر |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت / 50 هرتز / 3 فاز |
| اندازه زنجیر | 1.5 اینچ دو ردیف |
| قدرت | 17.5X3KW |
| مواد غلتکی | فولاد 45# |
| مبدل | دلتا |
|---|---|
| نام محصول | دستگاه رول فرمینگ پانل دیواری |
| سرعت شکل گیری | 15 متر در دقیقه |
| حداکثر قدرت | 4+4 کیلووات |
| مواد غلتکی | فولاد 45# |