| استفاده | ساخت و ساز |
|---|---|
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ سرد |
| ضخامت | 0.3-0.5 میلی متر |
| ظرفیت | 40 میلیون در دقیقه |
| قدرت | 5.5 + 4 + 1.5 کیلو وات |
| قدرت | 5.5+5.5KW |
|---|---|
| انتقال | زنجیر |
| ولتاژ | 220 ولت 60 هرتز 3 فاز |
| سیستم کنترل | PLC |
| مواد غلتکی | فولاد 45# |
| سیستم کنترل | PLC |
|---|---|
| نام | دستگاه رول فرمینگ راه راه |
| غلطک ها | 12 ایستگاه |
| سرعت شکل گیری | 15-20 متر در دقیقه |
| انتقال | زنجیر |
| مواد | آلومینیوم PPIG IG |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
| سرعت | 15 متر در دقیقه |
| رنگ | آبی |
| عرض | 165 میلی متر |
| مواد | آلومینیوم PPIG IG |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| سرعت | 15 متر در دقیقه |
| رنگ | آبی |
| عرض | 1220 میلی متر |
| مواد | آلومینیوم PPIG IG |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| سرعت | 15 متر در دقیقه |
| رنگ | آبی |
| عرض | 333 میلی متر |
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول |
|---|---|
| غلطک | 19 |
| مواد غلتکی | فولاد شماره 45 |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Type | Hi-Rib Trapezoidal Roof Wall Panel Roll Forming Machine for Roof Wall Panel |
|---|---|
| Usage | Wall |
| Machine power | 4+4KW |
| Speed | 15-20m/min |
| Worker | 1-2only |
| Capacity | 15m/min |
|---|---|
| thickness | 1mm |
| Warranty | 12 month |
| type | Wall Panel Roll Forming Machine |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| نام محصول | دستگاه رول فرمینگ پانل دیواری |
|---|---|
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| حالت برش | برش هیدرولیک |
| مبدل | دلتا |
| مواد غلتکی | فولاد 45# |