| نام محصول | دستگاه رول فرمینگ گچ بیکن 6 و فانوس گچی 10 |
|---|---|
| اندازه | 4.9م*1.2م*1.5م |
| وزن | 2.8T |
| سیستم کنترل | PLC |
| انتقال | انتقال دنده |
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 24 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Opration Worker | 1 |
| مواد اصلی رول | Cr12 |
|---|---|
| شفت | فولاد 45# |
| سرعت شکل گیری | 15 متر در دقیقه |
| غلطک ها | 14 ایستگاه |
| جنس تیغه | Cr12 |
| تصویب | ISO |
|---|---|
| مواد مناسب | HRB60 یا معادل آن |
| ضخامت مواد | 0.2-0.6 میلی متر |
| غلتک | فولاد درجه 45 # درجه بالا |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 312 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 15 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| MaterialType | PPGI/GI/Aluminum |
|---|---|
| MaterialThickness | 0.3-0.6mm |
| MaterialWidth | 285mm |
| ایستگاه غلتکی | 17 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| color | blue |
|---|---|
| type | Rain Gutter Sheet Forming Machine |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| per month | 30sets |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1000 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 17 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| شماره مدل | HC25 |
|---|---|
| متریال مناسب | HRB60 یا معادل آن |
| ضخامت مواد | 0.2-0.6 میلی متر |
| غلتک | فولاد عیار 45# |
| مواد شفت | نه فولاد 45 |
| Model Number | HC25 |
|---|---|
| Suitable Material | HRB60 or equivalent |
| Material Thickness | 0.2-0.6mm |
| Roller | High grade 45# steel |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |