| منبع برق | 3 فاز 380 ولت 50 هرتز |
|---|---|
| کد HS | 8462219000 |
| قدرت موتور اصلی | 4 کیلو وات |
| حالت کار | دکمه + صفحه لمسی |
| قطر شفت اصلی | ۷۰ میلی متر |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
|---|---|
| ایستگاه های رولر | 45 ایستگاه |
| سرعت | 15 متر در دقیقه |
| قطر شفت | Φ100mm |
| حداکثر قدرت | 15+15+15+5.5KW |
| مواد | آلومینیوم PPIG IG |
|---|---|
| ضخامت | 0.8-1.2 میلی متر |
| سرعت | 15 متر در دقیقه |
| رنگ | آبی |
| عرض | 1005 میلی متر |
| ضخامت شکل گیری رول | 0.3-0.8 میلی متر |
|---|---|
| کد HS | 8462219000 |
| غلتک می ایستد | جایگاه 10+13 |
| حالت عملیاتی | دکمه + صفحه نمایش لمسی پاناسونیک/دلتا |
| قطر شفت اصلی | 75 میلی متر |
| ویژگی | تجهیزات Downspout طراحی نوآورانه |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.45-0.6 میلی متر |
| ظرفیت | 10-15 متر در دقیقه |
| استفاده كردن | داون پیپ |
| قدرت موتور | 5.5 کیلووات |
| سرعت | 15 متر در دقیقه |
|---|---|
| حداکثر قدرت | 15+15+15+5.5KW |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| وزن دستگاه | 33600 کیلوگرم |
| قطر شفت | Φ100mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Power(W) | 4+5.5kw |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 2-10m/min |
| جزئیات بسته بندی | ماشین اصلی برهنه است ، جعبه کنترل رایانه توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| شرایط پرداخت | L/C، T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |