| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 2-4m/min |
| machine weight | 3.1T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 560mm |
| Roller Stations | 16Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| منبع برق | 380 ولت، 50 هرتز، 3 فاز |
|---|---|
| ضخامت شکل گیری رول | 0.3-0.8 میلی متر |
| بندر صادرات | بندر تیانجین یا سایر بندرهای چین |
| نوع | خودکار |
| ایستگاه هیدرولیک | 5.5 کیلووات، 46# روغن هیدرولیک |
| منبع برق | 380 ولت، 50 هرتز، 3 فاز |
|---|---|
| حالت عملیاتی | دکمه + صفحه نمایش لمسی پاناسونیک/دلتا |
| بندر صادرات | بندر تیانجین یا سایر بندرهای چین |
| نوع | خودکار |
| ضخامت شکل گیری رول | 0.3-0.8 میلی متر |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| رنگ ماشین | می توانید سفارشی |
|---|---|
| تایپ کنید | خودکار |
| سیستم های کنترل | کنترل PLC |
| روش برش | برش هیدرولیکی |
| وضعیت | جدید |
| Power(W) | 5.5KW |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| cutting method | hydraulic cut |
| per month | 30 sets |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Voltage | 380V 50HZ 3 Phase |
|---|---|
| Material | galvanized/color steel sheet |
| Shaft | 75mm, solid |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| قدرت موتور اصلی | 5.5 کیلووات |
|---|---|
| منبع برق | 3 فاز 380 ولت 50 هرتز |
| بندر بارگیری | بندر تیانجین |
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| برق ایستگاه هیدرولیک | 5.5 کیلووات |