| استفاده | مطالعه و پیگیری |
|---|---|
| ظرفیت | 25 متر در دقیقه |
| ویژگی | برش بدون توقف |
| راندن | یاتاقان |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| استفاده | گل میخ و مسیر |
|---|---|
| ظرفیت | 15-45 متر در دقیقه |
| ویژگی | برش بدون توقف |
| راندن | یاتاقان |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| نوع برش | برش هیدرولیک |
|---|---|
| مواد | کویل فولاد |
| وزن | 2.8T |
| ولتاژ | 380 ولت / 50 هرتز / 3 فاز (قابل تنظیم) |
| ایستگاه های غلتکی | 10 ایستگاه |
| Cutting Type | Hydraulic Cutting |
|---|---|
| Shaft Material | 45# Steel |
| Forming Speed | 0-35m/min |
| Power | 5.5+5.5+1.5 |
| Cutting Length | Adjustable |
| مواد | کویل فولاد |
|---|---|
| قدرت | 5.5 + 5.5 + 1.5 |
| طول برش | قابل تنظیم |
| اندازه | 4.9م*1.2م*1.5م |
| ولتاژ | 380 ولت / 50 هرتز / 3 فاز (قابل تنظیم) |
| مواد | آلومینیوم PPIG IG |
|---|---|
| ضخامت | 0.4-0.6 میلی متر |
| سرعت | 40 متر در دقیقه |
| رنگ | سبز |
| عرض | 135 میلی متر |
| Material | GI/PPGI |
|---|---|
| Thickness | 0.45-0.55mm |
| Capacity | 40m/min |
| name | Double Out PPGI 0.55mm Cold Roll Forming Machine |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود. |