| انتقال | انتقال دنده |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | 10 ایستگاه |
| مواد شفت | فولاد 45# |
| نام محصول | دستگاه رول فرمینگ گچ بیکن 6 و فانوس گچی 10 |
| انتقال | انتقال دنده |
|---|---|
| وزن | 2.8T |
| اندازه | 4.9م*1.2م*1.5م |
| مواد غلتکی | فولاد 45# |
| مواد | کویل فولاد |
| Cutting Type | Hydraulic Cutting |
|---|---|
| Shaft Material | 45# Steel |
| Forming Speed | 0-35m/min |
| Power | 5.5+5.5+1.5 |
| Cutting Length | Adjustable |
| مواد | کویل فولاد |
|---|---|
| قدرت | 5.5 + 5.5 + 1.5 |
| طول برش | قابل تنظیم |
| اندازه | 4.9م*1.2م*1.5م |
| ولتاژ | 380 ولت / 50 هرتز / 3 فاز (قابل تنظیم) |
| Product Name | Plaster Beacon 6 And Plaster Beacon 10 Roll Forming Machine |
|---|---|
| Size | 4.9m*1.2m*1.5m |
| Weight | 2.8T |
| Control System | PLC |
| Transmission | Gear Transmit |
| Usage | Stud and track |
|---|---|
| Type | Cold roll forming machine |
| Thickness | 1-2mm |
| Capacity | 10m/min |
| Power | 4.5+3kw |