| Type | cold roll forming |
|---|---|
| profile | omega |
| Thickness | 1mm |
| capacity | 10m/min |
| weight | 5T |
| تایپ کنید | شکل گیری رول سرد |
|---|---|
| مواد | فولاد |
| ظرفیت | 8-10 متر در دقیقه |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، کنترل پنل توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
| زمان تحویل | 60 روز پس از دریافت سپرده توافق شده. |
| منبع برق | 380 ولت، 50 هرتز، 3 فاز |
|---|---|
| حالت عملیاتی | دکمه + صفحه نمایش لمسی پاناسونیک/دلتا |
| بندر صادرات | بندر تیانجین یا سایر بندرهای چین |
| نوع | خودکار |
| ضخامت شکل گیری رول | 0.3-0.8 میلی متر |
| Usage | Stud and track |
|---|---|
| Type | Cold roll forming machine |
| Thickness | 1-2mm |
| Capacity | 10m/min |
| Power | 4.5+3kw |
| طریقه استفاده | مطالعه و پیگیری |
|---|---|
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل دهنده رول سرد |
| ظرفیت | 20-40 متر در دقیقه |
| قدرت | 24KW |
| ضخامت صفحه | 1-1.5 میلی متر |
| Material | GI/PPGI |
|---|---|
| Thickness | 0.45-0.55mm |
| Capacity | 40m/min |
| name | Double Out PPGI 0.55mm Cold Roll Forming Machine |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود. |