| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Width | 1220mm |
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Roller Stations | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| عرض مواد | 1220 میلی متر |
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | 18 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Width | 1220mm |
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Roller Stations | 16Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1219mm |
| Roller Stations | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1000mm,1200mm |
| Roller Stations | 12Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول دو لایه |
|---|---|
| عرض | 925 میلی متر |
| غلطک | 12 و 16 ردیف |
| صادر شده است | آفریقای جنوبی |
| رنگ دستگاه | بول |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| نوع | خودکار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| روش برش | برش هیدرولیک |
| سرعت کار | 15m / min |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| نوع | خودکار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| روش برش | برش هیدرولیک |
| سرعت کار | 15m / min |
| نوع محصول | دستگاه رول فرمینگ |
|---|---|
| قطر شفت اصلی | 75 میلی متر |
| سرعت شکل دهی رول | 15-20 متر در دقیقه |
| حالت کار | دکمه + صفحه لمسی |
| برق ایستگاه هیدرولیک | 5.5 کیلووات |
| سیستم کنترل | سیستم کنترل PLC |
|---|---|
| نوع درایو | درایو زنجیر |
| سرعت شکل گیری | 8-20 متر در دقیقه |
| مواد | فولاد گالوانیزه، آلومینیوم، فولاد رنگی، فولاد ضد زنگ و غیره |
| نوع برش | برش هیدرولیک |