| نوع ماده | GI/PPGI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.45mm-0.60mm |
| عرض مواد | 333 میلی متر |
| ایستگاه غلتکی | 20 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# فولاد با درمان کروم |
| تایپ کنید | دو لایه رول تشکیل ماشین |
|---|---|
| ظرفیت | 8-10 متر در دقیقه |
| طول عمر | 30 سال |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| زمان تحویل | 30days |
| تایپ کنید | دو لایه رول تشکیل ماشین |
|---|---|
| ماده | PPGI GI |
| ضخامت | 0.3-0.8 میلیمتر |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| زمان تحویل | 30days |
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول |
|---|---|
| غلطک | 19 |
| مواد غلتکی | فولاد شماره 45 |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| capacity | 8-10m/min |
| thickness | 0.3-0.8mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ دو لایه |
|---|---|
| استفاده | سقف و دیوار |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| نوع | دستگاه رول شکل دهی کاشی لعابدار |
|---|---|
| عرض | 1250 |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| ظرفیت | 2-4 متر در دقیقه |
| بعد، ابعاد، اندازه | 7.5 * 1.5 * 1.2 متر |
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول ورق بام |
|---|---|
| ظرفیت | 20 متر در دقیقه |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| تایپ کنید | دستگاه رول شکل دهی کاشی لعابدار |
|---|---|
| بازار مناسب | اروپا و آمریکا |
| مواد | PPGI GI |
| ولتاژ | 380 ولت یا سفارشی |
| کارگر | 1 فقط |