| Type | cold roll forming |
|---|---|
| profile | omega |
| Thickness | 1mm |
| capacity | 10m/min |
| weight | 5T |
| مواد | DX51 52 53 |
|---|---|
| تایپ کنید | نیم دور |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| طول | 11 متر |
| وزن | 5 تن |
| مواد | GI |
|---|---|
| ضخامت | 4 میلی متر |
| سرعت | 10 متر در دقیقه |
| غلتک | فولاد بلبرینگ |
| ضمانتنامه | 18 ماه |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| نوع | خودکار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| روش برش | برش هیدرولیک |
| هر ماه | 30 مجموعه |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| شرایط پرداخت | L/C ، T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Suitable market | Asia, European |
|---|---|
| Usage | Wall panel |
| Capacity | 8-10m/min |
| Roller station | 17 rows |
| Material | Steel plate, galvanized |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |