| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Usage | gutter |
|---|---|
| type | custom |
| length | custom |
| material | DX51 |
| capacity | 10m/min |
| وزن | 3000-20000 کیلوگرم |
|---|---|
| نوع | ورق سقف کاشی لعابدار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| عرض مواد خام | 1250 میلی متر |
| ضخامت مواد اولیه | 0.3-0.6 میلی متر |
| تایپ کنید | شکل گیری رول سرد |
|---|---|
| استفاده | سقف ویلا |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| ظرفیت تولید | 8-12 متر در دقیقه |
| انتقال | رانندگی با جعبه دنده یا زنجیر |
|---|---|
| دیا شفت | 70 |
| بازار | آلمان |
| غلتک | 45# فولاد |
| ظرفیت | 15 متر در دقیقه |
| مواد مناسب | فولاد گالوینزد |
|---|---|
| طریقه استفاده | پارلین بام |
| ظرفیت | 8-10m / min |
| مشت زدن | آره |
| ضخامت | 3 میلی متر |
| تصویب | ISO |
|---|---|
| مواد مناسب | HRB60 یا معادل آن |
| ضخامت مواد | 0.2-0.6 میلی متر |
| غلتک | فولاد درجه 45 # درجه بالا |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| عرض مواد | 1250 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 12/14 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| قطر شفت | Φ70mm |
| Usage | wall panel |
|---|---|
| feature | pre-cutting |
| speed | 20m/min |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| زمان تحویل | 30days |