| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 15 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| نام تجاری | HC |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Model Number | Roll Forming Machine |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول دو لایه |
|---|---|
| طریقه استفاده | سقف و دیوار |
| ظرفیت | 15m / min |
| نام | دستگاه رول دو لایه 380v راه راه |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود |
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول دو لایه |
|---|---|
| طریقه استفاده | سقف و دیوار |
| ظرفیت | 15m / min |
| نام | میز تغذیه رول ورق ورق بام دو لایه |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود |
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول ورق بام |
|---|---|
| طریقه استفاده | سقف و دیوار |
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
| نام | دستگاه رول ورق ورق سقف معمولی خود قفل کننده |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| تایپ کنید | دستگاه شکل دهی رول ورق راه راه لعابدار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| عرض مواد خام | 1220 میلی متر |
| ضخامت مواد اولیه | 0.3-0.6 میلی متر |
| قطر شفت غلتکی | 120 میلی متر |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت / 50 هرتز / 3 فاز |
| اندازه زنجیر | 1.5 اینچ دو ردیف |
| قدرت | 17.5X3KW |
| مواد غلتکی | فولاد 45# |
| اندازه | 6.5 * 1.3 * 1.5 متر |
|---|---|
| حالت رانندگی | درایو زنجیر |
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| وزن | 4.5 تن |
| منبع برق | 380V/3PHASE/50HZ |
| حالت رانندگی | درایو زنجیر |
|---|---|
| نام محصول | دستگاه رول فرمینگ پانل دیواری |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| مبدل | دلتا |