| نوع | دستگاه تشکیل رول کاشی لعاب دار |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض | 1250MM |
| ظرفیت | 4 متر در دقیقه |
| طریقه استفاده | سقف |
| تایپ کنید | دستگاه شکل دهی رول کاشی لعابدار |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
| گواهی | ISO CE |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| تایپ کنید | دستگاه رول شکل دهی کاشی بام |
|---|---|
| سرعت | 2 متر در دقیقه |
| جنس غلتک | #45 فولاد |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول کاشی لعاب دار |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| سرعت | 2 متر در دقیقه |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود. |
| Delivery Time | 30days |
| تایپ کنید | هیدرولیک فولاد رول تشکیل ماشین C Purlin |
|---|---|
| ضخامت | 2-3 میلی متر |
| مشت زدن | آره |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| نوع | دستگاه رول تشکیل اتوماتیک C Purlin |
|---|---|
| ضخامت | 2-3 میلی متر |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| سرویس | تمام طول زندگی |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| نوع | دستگاه تشکیل رول لوله ای از فولاد آب باران |
|---|---|
| مادی | DX52/DX53 |
| عرض | 333 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
| Delivery Time | 30days |
| type | Shutter Door Roll Forming Machine |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| warranty | 18 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| capacity | 8-10m/min |
| thickness | 0.3-0.8mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول ورق بام |
|---|---|
| ظرفیت | 20 متر در دقیقه |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |