| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول ورق بام راه راه |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
| ظرفیت | 20 متر در دقیقه |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| رنگ ماشین | ابی |
|---|---|
| عرض مواد | 1500 میلی متر گالوانیزه |
| نوع دستگاه | طبقه عرشه رول تشکیل دستگاه |
| سبک ماشین | سبک آلمان |
| چند غلتک | 28 غلطک |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| نوع | پانل سقف فولادی رول کاشی رول تشکیل ماشین |
| عرض مواد اولیه | 1220 میلی متر |
| مواد | G550 |
| دقت برش | 1 میلی متر |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| تایپ کنید | دستگاه شکل دهی رول ورق راه راه لعابدار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| عرض مواد خام | 1250 میلی متر |
| ضخامت مواد اولیه | 0.3-0.6 میلی متر |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Steel Roofing Sheet Roll Forming Machine |
| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1200 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | 11 ایستگاه |
| قطر شفت | Φ70 میلی متر |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| استفاده | مطالعه و پیگیری |
|---|---|
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ سرد |
| ضخامت | 0.5-1 میلی متر |
| ظرفیت | 20-40 متر در دقیقه |
| قدرت | 4.5 + 3 کیلو وات |
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول کاشی لعاب دار |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| سرعت | 2 متر در دقیقه |
| مدل | HC25-180-1080-1250 |
| certification | ISO |
| تایپ کنید | دستگاه تشکیل رول دو لایه |
|---|---|
| طریقه استفاده | سقف و دیوار |
| ظرفیت | 15m / min |
| نام | دستگاه رول دو لایه 380v راه راه |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود |