| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1000mm,1200mm |
| Roller Stations | 12Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Type | 0.4 - 0.8mm Thickness Wall Panel Roll Forming Machine For Garden , Hotel |
|---|---|
| Usage | Wall |
| Machine power | 4+4KW |
| Speed | 15-20m/min |
| Worker | 1-2only |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Type | cold roll forming |
|---|---|
| profile | omega |
| Thickness | 1mm |
| capacity | 10m/min |
| weight | 5T |
| اندازه | 28-200-800 |
|---|---|
| نوع شکل دهی | شکل گیری رول سرد |
| ویژگی | ظرفیت بالا |
| گواهی | CE ISO |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| تایپ کنید | شکل گیری رول سرد |
|---|---|
| استفاده | سقف ویلا |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| ظرفیت تولید | 8-12 متر در دقیقه |
| استفاده | مطالعه و پیگیری |
|---|---|
| تایپ کنید | تجهیزات شکل دهی رول سرد |
| ضخامت | 0.5-1 میلی متر |
| ظرفیت | 20-40 متر در دقیقه |
| قدرت | 4.5 + 3 کیلو وات |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| تایپ کنید | دستگاه شکل دهی کاشی |
| استفاده کنید | سقف |
| توان (w) | 5.5 + 7.5 کیلو وات |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| تایپ کنید | تجهیزات رول فرمینگ لعابدار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| ساختن سنجه | 45 روز |
| روش برش | برش هیدرولیک |
| مواد محصول نهایی | PPGI و GI ETC |
|---|---|
| قطر شفت | 70 میلی متر |
| عرض مواد | 1220 میلی متر ppgi |
| سبک تولید نهایی | دستگاه فومینگ رول سقف کاشی لعابدار |
| تایپ کنید | 34 - 151 - 908 |