| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| ضمانت | 1 سال |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه | 8500mm*1200mm*1550mm |
| ایستگاه های غلتکی | 18 ایستگاه |
| وزن | 8.5 تن |
| رنگ | قابل تنظیم |
| ایستگاه های غلتکی | 18 ایستگاه |
|---|---|
| مواد | فولاد گالوانیزه، آلومینیوم، فولاد رنگی، فولاد ضد زنگ و غیره |
| سیستم کنترل | سیستم کنترل PLC |
| بعد، ابعاد، اندازه | 8500mm*1200mm*1550mm |
| رنگ | قابل تنظیم |
| جزئیات بسته بندی | ماشین اصلی برهنه است ، جعبه کنترل رایانه توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 30days |
| شرایط پرداخت | T/T، L/C |
| قابلیت ارائه | 20 مجموعه / ماه |
| محل منبع | بوتو هبی چین |
| گواهی | CE و ISO |
|---|---|
| تجربه | 20 سال |
| فروشگاه اصلی | آمریکایی ، اروپایی |
| طول عمر | 15-20 سال |
| ضمانتنامه | تمام طول زندگی |
| Usage | garage door |
|---|---|
| function | anti wind |
| width | 6M |
| thickness | 0.3-0.6mm |
| capacity | 9-10m/min |
| Producing Speed (m/min) | 8-10 |
|---|---|
| Hydraulic station power(KW) | 9 |
| Uncoiler motor power | 2.2 KW |
| Total power | 21.2 KW |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| نوع | خودکار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| روش برش | برش هیدرولیک |
| سرعت کار | 15m / min |
| مواد | فولاد گالوانیزه |
|---|---|
| ضخامت | 0.5 میلی متر |
| سرعت | 25 متر در دقیقه |
| ویژگی | عملیات آسان |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| استفاده | عرشه کف |
|---|---|
| ضخامت | 1.2 میلی متر |
| وزن | 28T |
| گارانتی | 1 سال |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |