| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1250 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 15 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1220 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | ایستگاه های 12/17 |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| ایستگاه غلتکی | 24 ایستگاه |
|---|---|
| قطر شافت | Φ90m |
| مواد برش | Cr12 |
| سرعت تشکیل | 15m / min |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| ایستگاه های رولر | 15 ایستگاه |
|---|---|
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| قطر شفت | Φ70mm |
| ولتاژ | 380 ولت 50 هرتز 3 فاز، 380 ولت / 3 فاز / 50 هرتز یا همانطور که کشور شما نیاز دارد |
| نوع درایو | درایو زنجیر |
| حالت کار | دکمه + صفحه لمسی |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| نوع محصول | دستگاه رول فرمینگ |
| قدرت موتور اصلی | 5.5 کیلووات |
| کد HS | 8462219000 |
| منبع برق | 3 فاز 380 ولت 50 هرتز |
|---|---|
| کد HS | 8462219000 |
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| نوع محصول | دستگاه رول فرمینگ |
| برق ایستگاه هیدرولیک | 5.5 کیلووات |
| استفاده | سقف |
|---|---|
| ظرفیت تولید | 4 متر در دقیقه |
| پوشش | 1000 میلی متر |
| وزن دستگاه | 4.5 تن |
| حمل و نقل | 40GP |
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ دو لایه |
|---|---|
| استفاده | سقف |
| مواد | PPGi GI |
| نام | دستگاه تشکیل دو لایه |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| Capacity | 15m/min |
|---|---|
| thickness | 1mm |
| Warranty | 12 month |
| type | Wall Panel Roll Forming Machine |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| type | Automatic Glazed Tile Steel Roof Sheet Roll Forming Machine With PLC Control System |
|---|---|
| rollers | 17 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |