| Type | Hi-Rib Trapezoidal Roof Wall Panel Roll Forming Machine for Roof Wall Panel |
|---|---|
| Usage | Wall |
| Machine power | 4+4KW |
| Speed | 15-20m/min |
| Worker | 1-2only |
| غلطک ها | 22 ایستگاه |
|---|---|
| تضمین | 1 سال |
| ولتاژ | 220 ولت 60 هرتز 3 فاز (قابل سفارشی سازی) |
| پايگاه ماشين | پرتو H |
| قدرت | 5.5+5.5KW |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| سیستم کنترل | PLC |
| سرعت شکل گیری | 15-20 متر در دقیقه |
| نام | دستگاه رول فرمینگ راه راه |
| مواد غلتکی | فولاد 45# |
| نام محصول | دستگاه رول فرمینگ پانل دیواری |
|---|---|
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| حالت برش | برش هیدرولیک |
| مبدل | دلتا |
| مواد غلتکی | فولاد 45# |
| منبع برق | 3 فاز 380 ولت 50 هرتز |
|---|---|
| بندر بارگیری | بندر تیانجین |
| سرعت شکل دهی رول | 15-20 متر در دقیقه |
| نوع محصول | دستگاه رول فرمینگ |
| برق ایستگاه هیدرولیک | 4 کیلو وات |
| Type | Ridge Cap Roll Forming Machine |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| گارانتی | 1 سال |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| زمان تحویل | 30days |
| Type | Ridge cap roll forming machine |
|---|---|
| Usage | Roof ridge cap |
| Material | PPGI GI |
| Capacity | 10-20m/min |
| Power | 4+4KW |
| نوع | دستگاه تشکیل رول دیواری با راه راه راه راه |
|---|---|
| استفاده | دیوار/سقف |
| قدرت ماشین | 4+4 کیلووات |
| سرعت | 15-20 متر در دقیقه |
| جزئیات بسته بندی | ماشین اصلی برهنه است ، جعبه کنترل رایانه توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
| Type | Shutter door frame roll forming machine |
|---|---|
| Usage | Door frame |
| Capacity | 10m/min |
| Thickness | 1.5-2.5mm |
| Length | Any |
| تایپ کنید | دستگاه شکل دهی رول کاشی لعابدار |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض | 1250 میلی متر |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |