| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1250 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | بالا: 10 ایستگاه پایین: 14 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع مواد | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1250 میلی متر |
| ایستگاه های غلتکی | 15 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 12Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1200mm |
| Rolller Stations | 15Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1000mm,1200mm |
| Roller Stations | 12Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| نام | 0.6 میلی متر کرکره درب رول فرمینگ ماشین با سرعت بالا 380 ولت |
|---|---|
| کلمه کلیدی | دستگاه نورد درب کرکره ای |
| ضخامت | 0.6 میلی متر |
| عرضه | 380 ولت |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
|---|---|
| مواد | کویل فولاد |
| ایستگاه های غلتکی | 10 ایستگاه |
| نوع برش | برش هیدرولیک |
| اندازه | 4.9م*1.2م*1.5م |
| مبدل | دلتا |
|---|---|
| نام محصول | دستگاه رول فرمینگ پانل دیواری |
| سرعت شکل گیری | 15 متر در دقیقه |
| حداکثر قدرت | 4+4 کیلووات |
| مواد غلتکی | فولاد 45# |
| اندازه | 6.5 * 1.3 * 1.5 متر |
|---|---|
| حالت رانندگی | درایو زنجیر |
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| وزن | 4.5 تن |
| منبع برق | 380V/3PHASE/50HZ |
| رنگ ماشین | ابی |
|---|---|
| عرض مواد | 1500 میلی متر گالوانیزه |
| نوع دستگاه | طبقه عرشه رول تشکیل دستگاه |
| سبک ماشین | سبک آلمان |
| چند غلتک | 28 غلطک |