| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Coil width | 1220mm |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 20m/min |
| Roll material | No.45 steel |
| Weight | 4T |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| تایپ کنید | خودکار |
|---|---|
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| روش برش | برش هیدرولیک |
| عرض مواد اولیه | 1000 میلی متر |
| ایجاد سال | 1996 |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| نوع | خودکار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| روش برش | برش هیدرولیک |
| سرعت کار | 8-10m / min |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| تایپ کنید | خودکار |
| مواد غلتکی | فولاد 45#، چرم سخت |
| سرعت | افزایش 9 متر در دقیقه، کاهش 2 متر در دقیقه |
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| مواد مناسب | فولاد گالوانیزه |
|---|---|
| استفاده | جنس سقف |
| ظرفیت | 8-10 متر در دقیقه |
| مشت زدن | آره |
| ضخامت | 3 میلی متر |
| مواد مناسب | فولاد گالوینزد |
|---|---|
| طریقه استفاده | پارلین بام |
| ظرفیت | 8-10m / min |
| مشت زدن | آره |
| ضخامت | 3 میلی متر |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |