| مواد | آلومینیوم PPIG IG |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| سرعت | 15 متر در دقیقه |
| رنگ | آبی |
| عرض | 1220 میلی متر |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
|---|---|
| مواد غلتکی | فولاد 45# |
| حالت رانندگی | درایو زنجیر |
| مبدل | دلتا |
| ایستگاه های غلتکی | 12 |
| منبع برق | 380 ولت، 50 هرتز، 3 فاز |
|---|---|
| حالت عملیاتی | دکمه + صفحه نمایش لمسی پاناسونیک/دلتا |
| بندر صادرات | بندر تیانجین یا سایر بندرهای چین |
| نوع | خودکار |
| ضخامت شکل گیری رول | 0.3-0.8 میلی متر |
| منبع برق | 3 فاز 380 ولت 50 هرتز |
|---|---|
| کد HS | 8462219000 |
| قدرت موتور اصلی | 4 کیلو وات |
| حالت کار | دکمه + صفحه لمسی |
| قطر شفت اصلی | ۷۰ میلی متر |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| ایستگاه های غلتکی | 18 ایستگاه |
|---|---|
| مواد | فولاد گالوانیزه، آلومینیوم، فولاد رنگی، فولاد ضد زنگ و غیره |
| سیستم کنترل | سیستم کنترل PLC |
| بعد، ابعاد، اندازه | 8500mm*1200mm*1550mm |
| رنگ | قابل تنظیم |
| ویژگی | تجهیزات Downspout طراحی نوآورانه |
|---|---|
| برق ایستگاه هیدرولیک | 5.5 کیلووات |
| ظرفیت | 10-15 متر در دقیقه |
| بعد ماشین | 11.8mx0.78mx1.2m |
| استفاده كردن | داون پیپ |
| Packaging Details | Main machine is nude, the computer control box is packed by carton box. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Suitable Material Thickness | 1-1.2mm |
|---|---|
| Forming Station | 18Stations |
| Shaft | 45# Steel |
| Main Roller | GCr15 bearing steel |
| Balde Material | Cr12 |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است، جعبه کنترل کامپیوتر با جعبه کارتن بسته بندی شده است |
|---|---|
| زمان تحویل | 30days |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط T / T در پیشبرد و 70٪ تعادل پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| قابلیت ارائه | 20 مجموعه / ماه |
| محل منبع | بوتو هبی چین |