| رنگ | آبی |
|---|---|
| نوع | تمام اتوماتیک |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| روش برش | برش هیدرولیک |
| هر ماه | 30 مجموعه |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| شرایط پرداخت | L/C ، T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| رنگ | آبی |
|---|---|
| تایپ کنید | ورق سقف کاشی لعاب دار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| عرض مواد اولیه | 1250MM |
| ضخامت مواد اولیه | 0.3-0.6 میلی متر |
| مواد مناسب | GI PPGI |
|---|---|
| سرعت | 45 متر در دقیقه |
| وزن | 2.5T |
| غلتک | Cr12 |
| تایپ کنید | Stud&Track |
| استفاده | سقف |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| وزن | 5.6 تن |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Usage | roof |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| weight | 6.6T |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Usage | roof |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| weight | 6.6T |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| جزئیات بسته بندی | ماشین اصلی برهنه است ، جعبه کنترل رایانه توسط جعبه کارتن بسته بندی شده است. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| شرایط پرداخت | L/C ، T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude, the computer control box is packed by carton box. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |