| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1000mm,1200mm |
| Roller Stations | 12Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Material | PPGI GI |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| width | custom |
| feature | two in one |
| capacity | 8-10m/min |
| سرعت شکل گیری | 15-20 متر در دقیقه |
|---|---|
| سیستم کنترل | PLC |
| نوع | دستگاه رول فرمینگ |
| نوع برش | برش هیدرولیک |
| تحمل برش | ± 1 میلی متر |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Producing Speed (m/min) | 8-10 |
|---|---|
| Hydraulic station power(KW) | 9 |
| Uncoiler motor power | 2.2 KW |
| Total power | 21.2 KW |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| منبع برق | 380 ولت، 50 هرتز، 3 فاز |
|---|---|
| حالت عملیاتی | دکمه + صفحه نمایش لمسی پاناسونیک/دلتا |
| بندر صادرات | بندر تیانجین یا سایر بندرهای چین |
| نوع | خودکار |
| ضخامت شکل گیری رول | 0.3-0.8 میلی متر |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| استفاده | سقف و دیوار |
|---|---|
| مواد | PPGI، GI |
| عمل | به 1 نفر نیازمندیم |
| ظرفیت | 2-10 متر در دقیقه |
| وزن | 6T |
| تحمل برش | ± 1 میلی متر |
|---|---|
| رمزگذار | OMRON |
| سیستم کنترل | PLC |
| نوع برش | برش هیدرولیک |
| مواد غلتکی | فولاد 45# |
| طریقه استفاده | سقف و دیوار |
|---|---|
| مواد | PPGI ، GI |
| عمل | به 1 نفر احتیاج دارید |
| ظرفیت | 2-10 متر در دقیقه |
| وزن | 6T |