| مواد | PPGi GI |
|---|---|
| ظرفیت | 2-10 متر در دقیقه |
| وزن دستگاه | 3.1T |
| غلتک | 45# فولاد |
| تایپ کنید | دستگاه رول فرمینگ |
| ضخامت | 0.3-0.8 میلی متر |
|---|---|
| سرعت شکل گیری | 8-20 متر در دقیقه |
| ابعاد | 8500mm*1200mm*1550mm |
| حداکثر قدرت | 5.5 + 4 کیلو وات |
| تضمین | 1 سال |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1220 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 20 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.45mm-0.60mm |
| عرض مواد | 333 میلی متر |
| ایستگاه غلتکی | 20 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| نوع ماده | PPGI/GI |
|---|---|
| ضخامت مواد | 0.3-0.6 میلی متر |
| عرض مواد | 1250 میلی متر |
| ایستگاه های رولر | 12 ایستگاه |
| مواد غلتکی و شفت | 45# کوئنچ و آبکاری فولاد |
| بازار | روسیه |
|---|---|
| استفاده | سقف / دیوار |
| جزئیات بسته بندی | دستگاه اصلی برهنه است ، جعبه کنترل کامپیوتر توسط جعبه کارتن بسته بندی می شود. |
| زمان تحویل | 30days |
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده توسط T / T از قبل و مانده 70٪ مانده پس از تأیید بازرسی قبل از حمل. |
| طریقه استفاده | پانل دیواری |
|---|---|
| تایپ کنید | تشکیل رول سرد |
| مواد | PPGI GI |
| ضخامت | 0.3-0.6 میلی متر |
| گواهی | CE ISO |
| Model Number | Roll Forming Machine |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| منبع برق | 3 فاز 380 ولت 50 هرتز |
|---|---|
| کد HS | 8462219000 |
| قدرت موتور اصلی | 4 کیلو وات |
| حالت کار | دکمه + صفحه لمسی |
| قطر شفت اصلی | ۷۰ میلی متر |
| مواد | آلومینیوم PPIG IG |
|---|---|
| رنگ | آبی |
| عرض | 6000 میلی متر |
| مواد برش | Cr12 |
| حداکثر قدرت | 5.5 کیلووات |